Завршена још једна школска година

Настава за школску 2018/19. годину почела је 1.9.2018. а завршила се 20.6.2019. год. са 180 наставних дана.

Како је предвиђено Годишњим планом и програмом наше школе, основци су посљедњи дан ове школске године обиљежили спортским активностима и међуодјељенским такмичењима у одбојци и малом фудбалу.

Организатори такмичења су били  наставници физичког васпитања Славољуб Шуковић и Миленко Ђерић и одјељенске старјешине.

Проглашена су најбоља одјељења и најбољи спортисти  из појединих спортских дисциплина.

Растерећени од школских брига и обавеза ученици су са радошћу и одушевљењем узели учешћа у овом „спортском“ дану.

Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:10872631868'.

Слично: