Заштита дјеце на интернету

stvorimo bolji int. ZAJEDNO - HEADER

На позив Републичког педагошког завода под називом „Створимо бољи интернет заједно“ да се током фебруара 2015. године, на часовима информатике, васпитно-образовног рада са одјељењском заједницом, на часовима било којег другог наставног предмета или кроз акције Савјета ученика, са ученицима обиљежи међународни Дан безбједног интернета, наставница информатике Младенка Медић одржала је предавање ученицима школе о потенцијалним опасностима које интернет носи за најмлађу популацију. Акценат предавања стављен је на развијање правилног става према интернету, свијести о негативним појавама које интернет доноси, безбједног приступа у његовом кориштењу, као и о механизмима заштите приватних информација на друштвеним мрежама.

У уторак, 17. фебруара 2015. године, на Савјету ученика, предавање на исту тему одржала је Момирка Боровчанин, школски педагог.

powerpoint

Аутор: Младенка Медић