ПРИРЕДБА: „Дан дјечије радости“ 2019

Новогодишњи дух је завладао међу ученицима Основне Школе „Соколац“, па је 27. децембра, у школској сали, у 12:00 часова, одржана приредба поводом  надолазећег  празника – Нове године, као и краја наставе у првом полугодишту. У приредби су учествовали ученици Школе који су покушали да на  што занимљивији начин привуку пажњу, како дјеце тако, и њихових родитеља.

Приредба је почела главном темом коју су уз плес и музику извели ученици IV2 разреда уз помоћ ученика одјељења са посебним потребама:

Преко брда, преко брега и дебелог снега,
јуре неке чудне санке сребрне и танке.
Деда Мразе, Деда Мразе, не скрећи са стазе,
не оклевај, не дремај,већ поклоне спремај.
Падају, падају с неба беле звезде,
санке Деда Мраза преко брда језде.
Падајте, падајте снежније и беље,
Деда Мраз нам стиже на весеље …

У програму су учествовали ученици чланови драмско-рецитаторске секције, школског хора, ученици разреда IV2, IV3 и IV4 и ученици одјељења са посебним потребама. Дјеци радника школе Дјед Мраз је поклонио по један пакетић, а у програму приредбе уживали су најмлађи ђаци наше школе у пратњи својих учитеља. Приредба је завршена честисткама и најљепшим жељама поводом предстојећих празника.