Održano Regionalno takmičenje u atletici za učenike osnovnih i srednjih škola

MOI - Atletika_Regionalno 2015 - HEADER1

KOORDINACIONI ODBOR MOI SARAJEVSKO – ROMANIJSKE REGIJE

 

REGIONALNO TAKMIČENJE U ATLETICI ZA UČENIKE

OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA – SOKOLAC 25. april 2015. godine.

 

Regionalno takmičenje MOI osnovnih i srednjih škola u atletici, održano je 25. 04. 2015. godine u Sokocu, na stadionu FK „Glasinac“ Sokolac. Na takmičenju je učestvovalo oko 100 takmičara iz gotovo svih gradova Sarajevsko – romanijske regije.

Domaćin regionalnog takmičenja bila je JU OŠ „Sokolac“ Sokolac. Sav posao oko organizacije je odlično obavljen, a cijela sportska manifestacija je protekla u pravom sportskom ambijentu.

Takmičenje je počelo u 10:00 časova svečanim postrojavanjem učesnika. Nakon intoniranja himne MOI, učesnicima se obratila gđa Slavica Govedarica, koordinator MOI Sarajevsko romanijske regije. Direktorica škole domaćina, gđa Divna Janković, pozdravila je sve učesnike i zvanično otvorila takmičenje.

Nakon završenog takmičenja uručena su priznanja – diplome prema plasmanu na takmičenju.

Za najboljeg atletičara u konkurenciji osnovnih škola proglašen je Ivan Divljan, učenik JU OŠ „Srbija“, Pale.

Za najbolju atletičarku u konkurenciji osnovnih škola proglašena je Anica Bartula, učenica JU OŠ „Sokolac“, Sokolac.

Za najboljeg atletičara u konkurenciji srednjih škola proglašen je Bojan Stanišić, učenik JU SŠC „27.januar“, Rogatica.

Za najbolju atletičarku u konkurenciji srednjih škola proglašena je Tijana Tešanović, učenica JU SŠC „Istočna Ilidža“, Istočna Ilidža.

MOI - Atletika_Regionalno 2015 - HEADER2


REZULTATI TAKMIČENJA

– OSNOVNE ŠKOLE –

100 m – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Stefan Beatović JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 12:60
2. Nikola Peno JU OŠ „Srbija“ Pale 12:70
3. Darko Stanišić JU OŠ „Boško Buha“ Štrpci 12:90

 

800 m – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Strahinja Nikolić JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 2:21.8
2. Marko Stanojević JU OŠ „Srbija“ Pale 2:24.8
3. Nikola Babić JU OŠ „Srbija“ Pale 2:36.0

 

Bacanje kugle – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Ivan Divljan JU OŠ „Srbija“ Pale 12,04
2. Ivan Ćebić JU OŠ „Sveti Sava“ Rogatica 10,87
3. Nemanja Savić JU OŠ „Vuk Karadžić“ Višegrad 10,84

 

Skok u dalj – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Nikola Pejović JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 5,48
2. Gordan Danojlić JU OŠ „Pale“ Pale 5,03
3. Nikola Lazarević JU OŠ „Pale“ Pale 4,74

 

100 m – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Anica Bartula JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 13:50
2. Tijana Zekić JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 14:00
3. Sara Cicović JU OŠ „Srbija“ Pale 14:10

 

800 m – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Katarina Lemez JU OŠ „P.P.Njegoš“ Istočna Ilidža 2:30.0
2. Vanja Klisura JU OŠ „Vuk Karadžić“Višegrad 2:39.7
3. Ana Simić JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 2:41.9

 

Bacanje kugle – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Milica Jović JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 11,69
2. Kristina Stojnić JU OŠ „Boško Buha“ Štrpci 9,05
3. Danica Blagojević JU OŠ „Pale“ Pale 9,00

 

Skok u dalj – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Anja Čolaković JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 4,94
2. Sara Lučić JU OŠ „Sokolac“ Sokolac 4,82
3. Nikolina Ćaćić JU OŠ „Sveti Sava“ Rogatica 4,12

 


– SREDNJE ŠKOLE –

100 m – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Željko Todorović JU SŠC „Vasilije Ostroški“ Sokolac 12:00
2. Miloš Rudić JU SŠC „Pale“ Pale 12:20
3. Miloš Tošić JU SŠC „Ivo Andrić“ Višegrad 12:60

 

1000 m – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Bojan Stanišić JU SŠC „27.januar“ Rogatica 2:28.7
2. Stefan Ćuković JU SŠC „28.juni“ Istočno Novo Sarajevo 2:29.1
3. Marko Jovičić JU SŠC „Pale“ Pale 2:31.1

 

Bacanje kugle – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Miloš Gavrilović JU SŠC „Vasilije Ostroški“ Sokolac 13,70
2. Nikola Budeša JU SŠC „Vasilije Ostroški“ Sokolac 12,70
3. Miloš Purković JU SŠC „27.januar“ Rogatica 10,25

 

Skok u dalj – učenici

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Đorđije Vukojičić JU SŠC „Vasilije Ostroški“ Sokolac 5,20
2. Kristijan Marijanović JU SŠC „27.januar“ Rogatica 4,39

 

100 m – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Tijana Tešanović JU SŠC „Istočna Ilidža“ Istočna Ilidža 13:00
2. Maša Gašević JU SŠC „Vasilije Ostroški“ Sokolac 13:20
3. Iva Gojković JU SŠC „Ivo Andrić“ Višegrad 14:70

 

800 m – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Nikolina Popić JU SŠC „Istočna Ilidža“ Istočna Ilidža 2.45.3
2. Dragana Spajić JU SŠC „27.januar“ Rogatica 2:56.0
3. Bojana Stanišić  JU SŠC „Istočna Ilidža“ Istočna Ilidža 3:00.1

 

Bacanje kugle – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Katarina Filipović JU SŠC „Ivo Andrić“ Višegrad 9,42
2. Anđela Kovačević JU SŠC „Vasilije Ostroški“ Sokolac 9,42
3. Vera Vasić JU SŠC „Istočna Ilidža“ Istočna Ilidža 8,08

 

Skok u dalj – učenice

Red. broj Ime i prezime: Škola: Rezultat:
1. Marija Lakić JU SŠC „Ivo Andrić“ Višegrad    4,05
2. Nikolina Todorović JU SŠC „Istočna Ilidža“ Istočna Ilidža    3,99

FOTO GALERIJA

« 1 od 6 »

Slično: