„Морско-бродска заврзлама“ – ПРЕДСТАВА

Дана 13. децембра 2016. године у сали ОШ „Соколац“ изведена је представа „Бродско-морска заврзлама“ за ученике нижих разреда и ученике одјељења са посебним потребама у два термина: у 10,оо и 12,оо часова. Представа је едукативног карактера и приказује најтананија осјећања и људске вриједности: љубав – као покретач, пријатељство, поштење, храброст… Аутентичном сценографијом бродића дјеца су имала прилику да створе праву слику живота на броду.

Поменута представа се игра на редовном репертоару Позоришта младих из Новог Сада, а реализована је у сарадњи са фирмом „Дамбо“ из Суботице која се бави продукцијом и извођењем представа за дјецу у сарадњи са професионалним глумцима. Осим едукативних представа, од којих се већина игра на дјечијој сцени Позоришта младих, ова фирма сарађује и са сљедећим компанијама: „Имлек“, „Дијамант“, „Књаз Милош“, „Atlantic group“ и тд.

ФОТО ГАЛЕРИЈА

[Best_Wordpress_Gallery id=“128″ gal_title=“Морско бродска заврзлама – ПРЕДСТАВА 2016″]