Дневна архива: октобар 8, 2018

РАДИО ЕМИСИЈА „Из школских клупа“ – 7.10.2018.

Емисија „Из школских клупа“, која се емитује на таласима „Инфо радија“ Соколац недјељом  у 11:05 часова, бави се темама интересантним дјеци на нивоу основног образовања. Неке од њених сталних рубрика имају такав садржај да...

ПЕТИ РЕДОВНИ РЕПУБЛИЧКИ СЕМИНАР ЗА НАСТАВНИКЕ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

У организацији Друштва наставника српског језика и књижевности и Педагошког завода Републике Српске, на Јахорини, 29. и 30. септембра, одржан је Пети републички семинар за наставнике српског језика и књижевности. У раду је учествовало око 200 наставника из Републике Српске али и неколицина наставника из Србије, што је новина на овогодишњем семинару. Сарадња наставника са ширег српског говорног подручја планирана је и у будућности а наредна активност би требала да буде семинар у Београду.