Женска одбојкашка екипа ОШ „Соколац“ регионални првак МОИ РС 2015. године

КООРДИНАЦИОНИ ОДБОР МОИ САРАЈЕВСКО – РОМАНИЈСКЕ РЕГИЈЕ

РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА У ОДБОЈЦИ
ОСНОВНЕ ШКОЛЕ – ВИШЕГРАД, 18. април. 2015. године

Регионално такмичење ученика основних школа у одбојци одржано је 18.04. 2015. године у Вишеграду. Домаћин регионалног такмичења била је ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Вишеград.

Такмичење је почело у 09:30 часова дефилеом екипа учесница. После интонирања химне МОИ, присутне је поздравио директор школе, г-дин Момир Радојчић, који је и званично отворио такмичење. На такмичењу је учествовало 10 екипа, 7 екипа у женској конкуренцији и 3 екипе у мушкој конкуренцији. Подручни регионални одбојкашки савез делегирао је судије: Јована Станишић, Лазар Ђурић, Предраг Мичевић и Бељко Митровић.

Комплетно такмичење је протекло у спортској атмосфери. Играло се у школској сали и спортској градској дворани. По завршетку такмичења, најбољима су уручена признања према пласману.

На такмичењу су учествовали:

1. ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Вишеград (М – Ж)
  2. ЈУ ОШ „Пале“ Пале (Ж)
  3. ЈУ ОШ „Рудо“ Рудо (Ж)
  4. ЈУ ОШ „Алекса Шантић“ Војковићи (Ж)
  5. ЈУ ОШ „Мокро“ Мокро (М)
  6. ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац (Ж)
  7. ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево (М – Ж)
  8. ЈУ ОШ „Милан И.Чича Шумадијски“ Хан Пијесак (Ж)

Regionalno_odbojka_HEADER2

ПЛАСМАН ЕКИПА

Мушка конкуренција:

1. ЈУ ОШ „Мокро“ Мокро
2. ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
3. ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Вишеград

За најбољег играчa такмичења проглашен је Младен Кузмановић, ученик ЈУ ОШ „Мокро“ Мокро.
За најбољег поентера такмичења проглашен је Филип Његовановић, ученик ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно ново Сарајево.

Овим је ЈУ ОШ „Мокро“, Мокро одбранила титулу РЕГИОНАЛНОГ првака у мушкој конкуренцији и тиме стекла право учешћа на РЕПУБЛИЧКОМ финалу.

Женска конкуренција:

1. ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац
2. ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
3. ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Пале

За најбољу играчицу такмичења проглашена је Мариja Батинић, ученица ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац.
За најбољу поентерку такмичења проглашена је Татјана Лучић, ученица ЈУ ОШ „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево

Овим је ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац одбранила титулу РЕГИОНАЛНОГ првака у женској конкуренцији и тиме стекла право учешћа на РЕПУБЛИЧКОМ финалу.

Републичко финале биће одржано 16. и 17. маја 2015. године. Домаћин такмичења је Херцеговачка регија (Требиње).

Протокол Републичког финала у одбојци, МОИ РС 2015. године: logo-adobe-pdf

Екипама учесницама РЕГИОНАЛНОГ такмичења овим путем изражава се велика захвалност за фер и спортско понашање током цијелог такмичења.

ФОТО ГАЛЕРИЈА

[Best_Wordpress_Gallery id=“66″ gal_title=“Регионално 2015 – ОДБОЈКА“]