ШКОЛА У ПРИРОДИ – Ученици петих разреда боравили на Јахорини

Настава у природи на Јахорини реализована је у периоду од 8. 6. до 13. 6. 2017. године коју су похађала 92 ученика петих разреда. Ученике су водили њихови учитељи: Милијана Башевић, Јован Вулиновић, Данијела Симић и Смиљка Церовина. Ђаци су били смјештени у хотелу „Кристал“ на Јахорини.

Остварени су сви циљеви и задаци школе у природи. Активности ученика су протекле у најбољем реду. Ученици су били веома ангажовани у свим активностима и сви заједно су припремили пригодну приредбу за своје учитеље и за директорицу, која је то вече била наш гост.

Школа у природи је завршена 13. 6. 2017. године, а сви ђаци су се вратили кући здрави и задовољни.

Вођа пута,
Јован Вулиновић

ФОТО ГАЛЕРИЈА:

Боравак ученика петих разреда у Школи у природи на Јахорини (8-13. 6. 2017. године)