Одржано Регионално такмичење у атлетици за ученике основних и средњих школа

MOI - Atletika_Regionalno 2015 - HEADER1

КООРДИНАЦИОНИ ОДБОР МОИ САРАЈЕВСКО – РОМАНИЈСКЕ РЕГИЈЕ

 

РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ У АТЛЕТИЦИ ЗА УЧЕНИКЕ

ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА – СОКОЛАЦ 25. април 2015. године.

 

Регионално такмичење МОИ основних и средњих школа у атлетици, одржано је 25. 04. 2015. године у Сокоцу, на стадиону ФК „Гласинац“ Соколац. На такмичењу је учествовало око 100 такмичара из готово свих градова Сарајевско – романијске регије.

Домаћин регионалног такмичења била је ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац. Сав посао око организације је одлично обављен, а цијела спортска манифестација је протекла у правом спортском амбијенту.

Такмичење је почело у 10:00 часова свечаним постројавањем учесника. Након интонирања химне МОИ, учесницима се обратила гђа Славица Говедарица, координатор МОИ Сарајевско романијске регије. Директорица школе домаћина, гђа Дивна Јанковић, поздравила је све учеснике и званично отворила такмичење.

Након завршеног такмичења уручена су признања – дипломе према пласману на такмичењу.

За најбољег атлетичара у конкуренцији основних школа проглашен је Иван Дивљан, ученик ЈУ ОШ „Србија“, Пале.

За најбољу атлетичарку у конкуренцији основних школа проглашена је Аница Бартула, ученица ЈУ ОШ „Соколац“, Соколац.

За најбољег атлетичара у конкуренцији средњих школа проглашен је Бојан Станишић, ученик ЈУ СШЦ „27.јануар“, Рогатица.

За најбољу атлетичарку у конкуренцији средњих школа проглашена је Тијана Тешановић, ученица ЈУ СШЦ „Источна Илиџа“, Источна Илиџа.

MOI - Atletika_Regionalno 2015 - HEADER2


РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА

– ОСНОВНЕ ШКОЛЕ –

100 м – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Стефан Беатовић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 12:60
2. Никола Пено ЈУ ОШ „Србија“ Пале 12:70
3. Дарко Станишић ЈУ ОШ „Бошко Буха“ Штрпци 12:90

 

800 м – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Страхиња Николић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 2:21.8
2. Марко Станојевић ЈУ ОШ „Србија“ Пале 2:24.8
3. Никола Бабић ЈУ ОШ „Србија“ Пале 2:36.0

 

Бацање кугле – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Иван Дивљан ЈУ ОШ „Србија“ Пале 12,04
2. Иван Ћебић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Рогатица 10,87
3. Немања Савић ЈУ ОШ „Вук Караџић“ Вишеград 10,84

 

Скок у даљ – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Никола Пејовић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 5,48
2. Гордан Данојлић ЈУ ОШ „Пале“ Пале 5,03
3. Никола Лазаревић ЈУ ОШ „Пале“ Пале 4,74

 

100 м – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Аница Бартула ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 13:50
2. Тијана Зекић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 14:00
3. Сара Цицовић ЈУ ОШ „Србија“ Пале 14:10

 

800 м – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Катарина Лемез ЈУ ОШ „П.П.Његош“ Источна Илиџа 2:30.0
2. Вања Клисура ЈУ ОШ „Вук Караџић“Вишеград 2:39.7
3. Ана Симић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 2:41.9

 

Бацање кугле – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Милица Јовић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 11,69
2. Кристина Стојнић ЈУ ОШ „Бошко Буха“ Штрпци 9,05
3. Даница Благојевић ЈУ ОШ „Пале“ Пале 9,00

 

Скок у даљ – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Ања Чолаковић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 4,94
2. Сара Лучић ЈУ ОШ „Соколац“ Соколац 4,82
3. Николина Ћаћић ЈУ ОШ „Свети Сава“ Рогатица 4,12

 


– СРЕДЊЕ ШКОЛЕ –

100 м – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Жељко Тодоровић ЈУ СШЦ „Василије Острошки“ Соколац 12:00
2. Милош Рудић ЈУ СШЦ „Пале“ Пале 12:20
3. Милош Тошић ЈУ СШЦ „Иво Андрић“ Вишеград 12:60

 

1000 м – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Бојан Станишић ЈУ СШЦ „27.јануар“ Рогатица 2:28.7
2. Стефан Ћуковић ЈУ СШЦ „28.јуни“ Источно Ново Сарајево 2:29.1
3. Марко Јовичић ЈУ СШЦ „Пале“ Пале 2:31.1

 

Бацање кугле – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Милош Гавриловић ЈУ СШЦ „Василије Острошки“ Соколац 13,70
2. Никола Будеша ЈУ СШЦ „Василије Острошки“ Соколац 12,70
3. Милош Пурковић ЈУ СШЦ „27.јануар“ Рогатица 10,25

 

Скок у даљ – ученици

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Ђорђије Вукојичић ЈУ СШЦ „Василије Острошки“ Соколац 5,20
2. Кристијан Маријановић ЈУ СШЦ „27.јануар“ Рогатица 4,39

 

100 м – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Тијана Тешановић ЈУ СШЦ „Источна Илиџа“ Источна Илиџа 13:00
2. Маша Гашевић ЈУ СШЦ „Василије Острошки“ Соколац 13:20
3. Ива Гојковић ЈУ СШЦ „Иво Андрић“ Вишеград 14:70

 

800 м – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Николина Попић ЈУ СШЦ „Источна Илиџа“ Источна Илиџа 2.45.3
2. Драгана Спајић ЈУ СШЦ „27.јануар“ Рогатица 2:56.0
3. Бојана Станишић  ЈУ СШЦ „Источна Илиџа“ Источна Илиџа 3:00.1

 

Бацање кугле – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Катарина Филиповић ЈУ СШЦ „Иво Андрић“ Вишеград 9,42
2. Анђела Ковачевић ЈУ СШЦ „Василије Острошки“ Соколац 9,42
3. Вера Васић ЈУ СШЦ „Источна Илиџа“ Источна Илиџа 8,08

 

Скок у даљ – ученице

Ред. број Име и презиме: Школа: Резултат:
1. Марија Лакић ЈУ СШЦ „Иво Андрић“ Вишеград    4,05
2. Николина Тодоровић ЈУ СШЦ „Источна Илиџа“ Источна Илиџа    3,99

ФОТО ГАЛЕРИЈА

« 1 од 6 »

Слично: