Новогодишња приредба у Продуженом боравку

Приредба је одржана 24.12.2015. године у 11 часова. Гости приредбе билу су: директор школе Дивна Јанковић, педагог Момирка Боровчанин, учитељи и родитељи.

Програм Новогодишње приредбе су припремиле учитељице Вања Боровчанин и Ведрана Подинић, а реализација је препуштена ученицима продуженог боравка.

Једна од ученица поздравила је присутне госте, а затим је програм отпочео пјесмом „Другарство“. Разне сценске демонстрације и глумачки задаци смјењивали су се рецитацијама и пјесмама у хору. Највише пажње привукли су мали глумци и њихов труд да што увјерљивије дочарају своју улогу. Представа је завршена у духу предстојећих празника пјесмом „Божић, Божић благи дан“ коју су сви заједно хорски извели.

Успјешан наступ малишана продуженог боравка наишао је на одушевљење присутних гостију и родитеља, а директор и педагог су, осим похвала, истакле и потребу да у наредном периоду буде што више сличних активности које ће подстицати креативно изражавање ученика.

Ведрана Подинић

ФОТО ГАЛЕРИЈА

[Best_Wordpress_Gallery id=“91″ gal_title=“(24.12.2015.) Новог. приредба – ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК“]