Литерарни радови наших ученика објављени у „Зборнику књижевног стваралаштва младих Републике Српске “

Zbornik knjizevnog stvaralastva mladih RS - 1

Поводом пројекта библиотеке „Млади таленти“ и културно-издавачког центра „Српска кућа“ из Пожаревца, ученици ОШ „Соколац“ су учествовали у литерарном стваралаштву (поезија, проза, кратке приче) те су тако радови наших талентованих малих пјесника уврштени у књигу под називом „Зборник књижевног стваралаштва младих Републике Српске“.

Ова књига је веома значајна као портфолио за школу, ђаке и наставнике српског језика јер је регистрована код Народне библиотеке Србије.

Међу најуспјешнијим поетама нашли су се ученици: Ђорђе Ковачевић, Тамара Беатовић, Петар Каповић, Андреа Бркља и Марина Боровчанин.

Овај пројекат је наишао на изузетно велико интересовање и не треба пропустити прилику да се дјечији радови увијек нађу у оваквој јединственој и значајној књизи и постану дио велике породице младих писаца Србије и дијаспоре.

РАДОВИ УЧЕНИКА:  logo-adobe-pdf

Наташа Цвијетић